1 | 2 | 3 | 4

Szukaj

Facebook

Instagram

obrazek 2019a

Na zdjęciu z Leninem

To było tysiąc zdjęć temu

Niedawno minęło 11 lat od momentu, w którym postanowiłem utworzyć i prowadzić swoją stronę internetową petersoon.pl. Nie przypuszczałem, że przygoda z tworzeniem wpisów i dodawaniem zdjęć potrwa tak długo.

screen tajlandia 01

Więcej…

Historia z dymem

Zdjęcia dymu są ciekawe przede wszystkim dlatego, że na to, co zobaczymy w uchwyconych kadrach, wpływ ma wiele czynników. Przede wszystkim nasza wyobraźnia.

Więcej…

Air Show Radom 2013

Po wielu miesiącach pracy czas na nadrabianie fotograficznych zaległości. Na dzień dobry parę fotek z Air Show 2013 w Radomiu.


 

Więcej…

Analogowe ćwiczenia i wspomnienia

Sobotę poświęciłem na skanowanie i poznawanie możliwości sprzętu. Wczoraj dotarł do mnie skaner Epson V330.

 


 

Więcej…

Manchester 01 - Runway Visitor Park

Wyspy nigdy nie były celem moich planowanych wyjazdów. Gdy jednak się zdarzyło, że mogę tam śmignąć, śmignąłem. W miłym towarzystwie :)

 

Więcej…

Z wizytą u najlepszego jubilera na świecie

Czas się pochwalić ;) efektami niedzielnej, porannej wyprawy w okolice Wisły. Jak trafnie zauważył na Facebooku Łukasz Dulowski, kto rano wstaje, ten dostaje...

 

 

Więcej…

Zapraszam w środę, 30 listopada, o godz. 18 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu na spotkanie autorskie połączone z finisażem wystawy zdjęć w Galerii Przechodniej MBP. Opowiem na nim o codziennym życiu w Kirgistanie.


 

Będzie wyglądać zupełnie inaczej, niż wszystkie do tej pory, w których miałem przyjemność uczestniczyć jako prowadzący.

Przede wszystkim dlatego, że po raz pierwszy pokażę kilka filmów nakręconych w różnych miejscach państwa Azji Centralnej. Uznałem już, że bezpowrotnie zaginęły, ale odnalazły się :-)

Przedstawię także różne, egzotyczne dla nas potrawy i zwyczaje kulinarne, sposoby przemieszczania się po Kirgistanie oraz przybliżę polskie ślady znalezione w tym kraju.

Dla mnie spotkanie w Oświęcimiu będzie szczególne, bo to pierwszy taki występ w rodzinnym mieście. Nie ukrywam, że w związku z tym odczuwam lekką tremę, ale też wielką radość.

Do zobaczenia w środę w bibliotece :-)

Przed spotkaniem zachęcam do posłuchania rozmowy, którą w związku z trwającą wystawą przeprowadziła ze mną Monika Pawłowska z Radia Oświęcim - KLIKNIJ