1 | 2 | 3 | 4 | 5

Szukaj

Facebook

Na zdjęciu z Leninem

Tę stronę internetową śledziłem od pewnego czasu. Przede wszystkim dlatego, że od dawna zastanawiałem się, w jaki sposób rozpowszechniać dobre jakościowo odbitki zdjęć, gdyby ktoś zapragnął którąkolwiek z moich fotografii powiesić na ścianie u siebie w domu.

Zapytań o to, bez fałszywej skromności, trochę było. Zacząłem nawet prace nad stroną internetową, która by umożliwiała sprzedaż w internecie, ale zarzuciłem pomysł. W skali jednoosobowej nie miał on racji bytu.

Tak właśnie, podczas poszukiwań w sieci, trafiłem na wspomniany wyżej serwis. Od razu mi się spodobał. Z kilku względów. Raz, że wśród oferowanych fotografii różnych autorów jest mnóstwo świetnych prac. Dwa, że oferuje mnóstwo możliwości wydruku na papierach, o których nawet wcześniej nie słyszałem. Jest ich 11 rodzajów, do tego możliwość wydruku w ramie albo passe-partout, albo także na płótnie. Co kto lubi ;)
Trzy, że umożliwia szybki i przyjazny dla użytkownika wybór zdjęć, materiałów do druku i od razu przejście do sklepu.

Jest mi także niezwykle miło, że znalazłem się w gronie twórców serwisu wydrukujfotografie.pl
Moje zdjęcia można znaleźć pod następującym adresem:
https://wydrukujfotografie.pl/Piotr.Tarczynski

Na razie jest ich 14, ale wkrótce będzie więcej, bo to swego rodzaju The Best Of... i parę mi jeszcze zostało do obróbki ;)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież