1 | 2 | 3 | 4

Szukaj

Facebook

Instagram

obrazek 2019a

Na zdjęciu z Leninem

Niezwykły Kirgistan – po spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie

13. w piątek wszystko może się zdarzyć. Tym razem zdarzało się tylko dobrze dzięki wspaniałym ludziom – gościom i organizatorom. Zaskoczenia - orientalna niespodzianka, czyli manty. I, dla kontrastu - „klątwa Lenina” ;).

 

Więcej…

Z 13. Leninem było tak…

Na początku listopada, w rocznicę rewolucji październikowej, w mediach pojawiła się informacja, że w Mińsku komuniści odsłonili pomnik Lenina. 

Więcej…

Jak odróżnić wiarygodną informację od fake newsa? Czy jest to możliwe?

To pytania, które szczególnie dziś są aktualne. I będą coraz bardziej. Miałem wielką przyjemność rozmawiać o tym - podczas prowadzonego przeze mnie warsztatu w ramach tegorocznego Oświęcimskiego Forum Praw Człowieka - ze studentami z uczelni śląskich i małopolskich. Było energetycznie. W tle – magiel.

Fot. Alicja Bartuś

Więcej…

Foto-Pein 10 i harfa Uszoka – dobre wiadomości

Miłych niespodzianek nigdy za wiele. Jeśli jeszcze są związane ze zdjęciami – tym bardziej. Dlatego ta, związana z jubileuszową, 10. edycją Międzynarodowego Konkursu Fotografii Przemysłowej i Industrialnej bardzo cieszy.

Więcej…

Wystawa ".kg. Niezwykły Kirgistan. Ludzie, miejsca". Teraz w Chrzanowie

Stało się :) Zapraszam na wystawę fotografii do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie.

Więcej…

Dwa razy dookoła świata

Wrześniowy wyjazd na Krym był jednocześnie ostatnią lotniczą eskapadą w roku 2012. Po dokładnym zsumowaniu dotychczasowych lotów okazało się, że mam ich na koncie o dwa więcej, niż sądziłem.

 

 

Więcej…

 

 baner na sciane 02

Tę stronę internetową śledziłem od pewnego czasu. Przede wszystkim dlatego, że od dawna zastanawiałem się, w jaki sposób rozpowszechniać dobre jakościowo odbitki zdjęć, gdyby ktoś zapragnął którąkolwiek z moich fotografii powiesić na ścianie u siebie w domu.

Zapytań o to, bez fałszywej skromności, trochę było. Zacząłem nawet prace nad stroną internetową, która by umożliwiała sprzedaż w internecie, ale zarzuciłem pomysł. W skali jednoosobowej nie miał on racji bytu.

Tak właśnie, podczas poszukiwań w sieci, trafiłem na wspomniany wyżej serwis. Od razu mi się spodobał. Z kilku względów. Raz, że wśród oferowanych fotografii różnych autorów jest mnóstwo świetnych prac. Dwa, że oferuje mnóstwo możliwości wydruku na papierach, o których nawet wcześniej nie słyszałem. Jest ich 11 rodzajów, do tego możliwość wydruku w ramie albo passe-partout, albo także na płótnie. Co kto lubi ;)
Trzy, że umożliwia szybki i przyjazny dla użytkownika wybór zdjęć, materiałów do druku i od razu przejście do sklepu.

Jest mi także niezwykle miło, że znalazłem się w gronie twórców serwisu wydrukujfotografie.pl
Moje zdjęcia można znaleźć pod następującym adresem:
https://wydrukujfotografie.pl/Piotr.Tarczynski

Na razie jest ich 14, ale wkrótce będzie więcej, bo to swego rodzaju The Best Of... i parę mi jeszcze zostało do obróbki ;)