1 | 2 | 3

Szukaj

Facebook

Instagram

obrazek 2019a

Na zdjęciu z Leninem

Kilka dni temu miałem wielką przyjemność fotografować wnętrza obiektów wchodzących w skład tego ośrodka agroturystycznego w Wilamowicach.

Od momentu wstępnego zmówienia się do realizacji sesji minęło kilka tygodni. Ten czas tylko zaostrzył apetyt na ciekawe kadry.
Pewną trudność przy fotografowaniu pomieszczeń stanowiły bardzo zmienne warunki oświetleniowe. Traf chciał, że tego dnia nad Wilamowice i okolice nadciągała burza.

Styl hygge i detale
W domkach znajdujących się w Flamandii widać dbałość o tak ważne w aranżacji wnętrz szczegóły.

W Willi Leśna ta dbałość jest widoczna jeszcze bardziej. Tu gospodarze postawili na duńską filozofię szczęścia, czyli styl hygge. Dodatkowych walorów wizualnych i artystycznych dodają pomieszczeniom obrazy autorstwa Kamili – utalentowanej córki współwłaścicielki ośrodka Agnieszki.

Przyjazny klimat od drzwi wejściowych
Tak w sali bankietowej jak i w poszczególnych apartamentach jest przytulnie i panuje domowa atmosfera. Wspomniane wyżej drobne przedmioty, umieszczone w różnych miejscach, organizują przestrzeń i tworzą klimat.
Czy może być inaczej, jeśli goście wchodzący do Willi Leśna widzą motto: „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeżeli się nią dzielisz”?

Dla mnie nadal zagadką pozostaje jedna rzecz. Otóż w Willi jeden z apartamentów ma nazwę Gniazdko Miłości. Mogą w nim nocować trzy (!) osoby. Tym razem ponownie nie udało mi się zobaczyć go w środku, bo byli goście. Może przy okazji następnej wizyty będę miał więcej szczęścia ;)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież