1 | 2 | 3 | 4

Szukaj

Facebook

Instagram

obrazek 2019a

Na zdjęciu z Leninem

Białoruskie Malediwy - mеловые карьеры

W trakcie ostatniej podróży po Białorusi trafiliśmy, trochę przez przypadek, w jedno z niezwykłych miejsc w tym kraju. Wypełnione wodą wyrobiska, z których wydobywano niegdyś kredę, stanowią obecnie kompleks zalewów zwanych białoruskimi Malediwami. 

Więcej…

Muzeum Ratusz w Oświęcimiu

Z niecierpliwością, ale też trochę z obawami, czekałem na otwarcie. Po obejrzeniu ekspozycji obaw nie mam. Warto i trzeba ją zobaczyć. Zdecydowanie polecam.

Więcej…

Warsztaty fotograficzne dla kobiet zajmujących się rękodziełem

Zapraszam na zajęcia pełne praktycznych ćwiczeń miłośniczki prac ręcznych chcące doskonalić umiejętności fotograficzne. To w szczególności oferta dla pań, które w domowym zaciszu tworzą piękne dzieła. Dzięki zdobytej wiedzy będziecie mogły robić lepsze zdjęcia produktów, lepiej się promować, a przez to zwiększać sprzedaż swoich wspaniałych prac.


Więcej…

Warto zajrzeć do Paczkowa

To miasto położone nieopodal Nysy w województwie opolskim urzeka niepowtarzalnym klimatem i historią, którą można poczuć na każdym kroku, nawet podczas krótkiej wizyty. Reklamowane jest przez miejskie władze jako polskie Carcassonne. Nieco bez sensu, bo porównanie, moim zdaniem, nietrafne, a sam Paczków ma tyle walorów, że nie trzeba go dowartościowywać w taki sposób.

 

 

Więcej…

Mam kolejną kwalifikację do wystawy

Dziś niedziela, piękny dzień i do tego jeszcze dobre wiadomości fotograficzne w pocztowej skrzynce z ranka. Czego chcieć więcej ;)

 

Więcej…

Makro natura – zdjęcia stare i nowe

Niedawno obiecałem zamieścić na stronie więcej makrofotografii. Dziś zapraszam do oglądania.

Więcej…

Kilka dni temu miałem wielką przyjemność fotografować wnętrza obiektów wchodzących w skład tego ośrodka agroturystycznego w Wilamowicach.

Od momentu wstępnego zmówienia się do realizacji sesji minęło kilka tygodni. Ten czas tylko zaostrzył apetyt na ciekawe kadry.
Pewną trudność przy fotografowaniu pomieszczeń stanowiły bardzo zmienne warunki oświetleniowe. Traf chciał, że tego dnia nad Wilamowice i okolice nadciągała burza.

Styl hygge i detale
W domkach znajdujących się w Flamandii widać dbałość o tak ważne w aranżacji wnętrz szczegóły.

W Willi Leśna ta dbałość jest widoczna jeszcze bardziej. Tu gospodarze postawili na duńską filozofię szczęścia, czyli styl hygge. Dodatkowych walorów wizualnych i artystycznych dodają pomieszczeniom obrazy autorstwa Kamili – utalentowanej córki współwłaścicielki ośrodka Agnieszki.

Przyjazny klimat od drzwi wejściowych
Tak w sali bankietowej jak i w poszczególnych apartamentach jest przytulnie i panuje domowa atmosfera. Wspomniane wyżej drobne przedmioty, umieszczone w różnych miejscach, organizują przestrzeń i tworzą klimat.
Czy może być inaczej, jeśli goście wchodzący do Willi Leśna widzą motto: „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeżeli się nią dzielisz”?

Dla mnie nadal zagadką pozostaje jedna rzecz. Otóż w Willi jeden z apartamentów ma nazwę Gniazdko Miłości. Mogą w nim nocować trzy (!) osoby. Tym razem ponownie nie udało mi się zobaczyć go w środku, bo byli goście. Może przy okazji następnej wizyty będę miał więcej szczęścia ;)