1 | 2 | 3 | 4 | 5

Szukaj

Facebook

Na zdjęciu z Leninem

Współprowadzenie seminarium po seminarium – tydzień po tygodniu – tak mi się do tej pory nie zdarzyło. Ale jak mawiają mądrzy ludzie, zawsze musi być ten pierwszy raz.

 

 

Jeszcze dobrze nie ochłonąłem po powrocie z Mołdawii, gdzie w Bielcach (13-15 września) prowadziliśmy z Alicją seminarium poświęcone gazecie w internecie, czyli temu, jak różnicować treści dla odbiorców wersji papierowej i internetowej, a jutro w nocy (o 4 rano - wielkie podzięki dla Pana Tadeusza za zrywkę o pogańskiej porze) wyjeżdżam na Krym, by współprowadzić seminarium o podobnej tematyce.

To kolejne z wielu szkolenie organizowane przez Wschodnioeuropejskie Centrum Demokratyczne w Warszawie, podczas którego będę rozmawiał z ukraińskimi uczestnikami o problemach i wyzwaniach w związku ze zmieniającą się dynamicznie sytuacją na rynku mediów „analogowych” i elektronicznych. Będzie o tyle ciekawiej, że po raz pierwszy spotkam się z współprowadzącym p. Jackiem Gałązką – znanym designerem i specjalistą od redagowania wizualnego.

Wyjazd ma także charakter nieco nostalgiczny i związany z literaturą. Jadę do Bakczysaraju – miasta będącego inspiracją dla Adama Mickiewicza, który uwiecznił je w wielu z Sonetów krymskich. Jak wypadnie porównanie poetyckich uniesień wieszcza z rzeczywistością XXI wieku – o tym po powrocie.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież