1 | 2 | 3

Szukaj

Facebook

Instagram

obrazek 2019a

Na zdjęciu z Leninem

Trzynastka wcale nie musi być pechowa. 13 kwietnia, w piątkowy wieczór w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku spotkało się ponad 80 osób, by oglądać zdjęcia i porozmawiać o nich, o ich historii, pomysłach na kolejne kadry, technikach. Okazją był wernisaż I wystawy chełmeckiego Klubu Miłośników Fotografii.


 

Klub istnieje od grudnia 2010 roku. Jego motorem napędowym jest Paweł Waligóra, który ogarnia po całości KMF i wszystko, co z nim związane. Jest też wiele innych osób, zaangażowanych w to spontaniczne, ale  i jednocześnie  bardzo zorganizowane przedsięwzięcie.

Rozmowy o wystawie zdjęć uczestników plenerów i spotkań fotograficznych organizowanych w ramach KMF trwały od kilku miesięcy. Wątpliwości było wiele, bo i sam pomysł wydawał się karkołomny. Jak bowiem pokazać w jednym miejscu makro, portret, krajobraz, spotterkę, architekturę i wiele innych tematów, którymi zajmują się KMF-owcy? Pokazać ciekawie, bez chaosu, w sposób przystępny?

Moim zdaniem - udało się, za co bardzo dziękuję, jako jeden z 18 uczestników, Wszystkim przygotowującym ekspozycję :) Można ją oglądać do 10 maja.

Zdjęcia prezentują: Kamila Trybuś, Katarzyna Czaicka, Bernadeta Sędrak – Legut, Anna Piotrowska, Jacek Krawczyk, Kamil Szyjka, Ireneusz Pokładnik, Sławomir Bartula, Dariusz Bartula, Maciej Dworniczek, Mariusz Sajak, Artur Faruga, Mirosław Saternus, Marcin Jeż, Robert Witański, Andrzej Zemła, Piotr Tarczyński, Paweł Waligóra.

Nie przynudzam więcej i zapraszam do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wernisażu ;)

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież