Szukaj

Facebook

PIOTR TARCZYŃSKI - MOJE ZDJĘCIA W SERWISIE WYDRUKUJFOTOGRAFIE.PL

W niedzielę, w Oświęcimskim Centrum Kultury, będę prezentował swoje zdjęcia w większym formacie i na odbitkach. Zachęcam do udziału, bo można wesprzeć cenną inicjatywę dobroczynną, na wielu stoiskach kupić piękne, wielkanocne rękodzieła i po prostu – spokojnie pogadać w sympatycznych okolicznościach :)

To kolejna, ważna inicjatywa Fundacji „Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy”. Dochód z kiermaszu w całości (nikt z fundacji na tym nie zarabia, ani nie pobiera wynagrodzenia) zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Natalki Drozdowskiej z Grojca.

Fotografie na papierze
Nie pierwszy raz będę wystawiał zdjęcia na kiermaszu. Za to pierwszy raz indywidualnie. Z tej okazji przygotowałem prawie 20 odbitek wydrukowanych na papierze w wysokiej rozdzielczości, w formatach 30x40 cm i 30x45 cm. W większości nawiązują tematycznie do świąt wielkanocnych i śmigusa-dyngusa za sprawą wody uwiecznionej w różnych postaciach i okolicznościach.

Obraz na wyciągnięcie ręki
Oczywiście, odbiór fotografii jest zupełnie inny wtedy, gdy patrzymy na nią na monitorze i wtedy, gdy możemy wziąć ją do rąk, dotknąć, przyjrzeć się jej z bliska, zauważyć ważne szczegóły. Zwłaszcza, kiedy mamy obraz wydrukowany w większym formacie. To niemożliwe na ekranie, bo każde zdjęcie wrzucane do internetu jest poddawane różnym rodzajom kompresji w celu szybszego otwierania w przeglądarce. Pomijam fakt, że coraz częściej z internetowych treści korzystamy za pośrednictwem pięciocalowego smartfona. Na nim widać, co widać.

Miejscówka w OCK
Zapraszam serdecznie na na Wielki Charytatywny Kiermasz Wiosenny. Także do odwiedzin mojej miejscówki i na pogaduchy przy tzw. okazji :) Montuję się w niedzielę na wskazanym stanowisku, na parterze, niedaleko prawego wejścia na salę widowiskową. Praktycznie na wprost od wejścia głównego, na końcu, pod ścianą ;)

Jak nie dasz rady przyjść, to...
Przy okazji zapraszam do serwisu, w którym można zamówić moje zdjęcia z oprawą i dostawą do domu :)

Zdarza się. W niedzielę ktoś pójdzie rodzinne spotkanie, trafi mu się wyjazd, albo wybierze wiosenny spacer. Albo też będzie bardzo daleko. Na wspomnianej wyżej stronie internetowej są wysokiej jakości wydruki moich zdjęć. Obecnie - 23.

Opcje serwisu pozwalają na wybór jednego z wielu dostępnych papierów (np. perłowy, półmat, półbłyszczący baryt), wybór rodzaju i wielkości ramy, czy płótna, bo taka możliwość też jest. Inną z ciekawych opcji jest ustawienie koloru ściany (!) i sprawdzenie, czy fotografia w wybranej ramie będzie się dobrze komponować ;)

Ale przede wszystkim zapraszam w niedzielę do OCK i do osobistego kontaktu. Takie spotkania dziś, w erze mediów społecznościowych, są najważniejsze.

Poniżej fotografie, które zaprezentuję w niedzielę w OCK. Każdą z nich można mocno przytulić i umieścić na ścianie ;)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież