Lubię wschody słońca. Bardziej od zachodów. Lubię przede wszystkim, a może tylko dlatego, że każdy wschód słońca niesie ze sobą nadzieję na nowe wydarzenia, na dużo dobrego, które może nam się przytrafić w ciągu całego dnia. To od nas jednak w dużej mierze zależy, co i w jaki sposób się podzieje.

budzi sie dzien

 

>>> WIĘCEJ ZDJĘĆ, KTÓRE MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ
>>> ZDJĘCIE W TWOIM DOMU, ZDJĘCIE NA PREZENT

Wiem. Szczególnie w lecie nie jest łatwo opuszczać ciepłe łóżko w środku nocy. Po to są jednak jesień i zima, żeby poćwiczyć ;-)

Zapewniam, że warto wstać i iść w plener, by osobiście spotkać się z Matką Naturą o świcie. Bez świadków. Często nie robię wtedy zdjęć. Po prostu podziwiam niesamowite przedstawienia, w których główną rolę odgrywa słońce pojawiające się na horyzoncie. Dobrze. Nie do końca tak jest. Fotografie lądują w mojej osobistej pamięci. Tylko dla mnie.

„Budzi się dzień” to powitanie dnia w Brzezince. Wbrew pozorom, nie jest tu łatwo znaleźć przestrzeń na tyle fotogeniczną, by była warta utrwalenia. To jedna z niewielu z nich.

Fotografia dostępna
10 w serii
Cena – 120 zł

W cenie:
- odbitka wysokiej jakości o wymiarze 30x40 cm
- rama ze szkłem i passe-partout (wymiary 40x50 cm)
- ręczny opis wykonany na odwrocie przez autora z oznaczeniem serii i danego egzemplarza zdjęcia
- sygnatura autora
- pasja i indywidualne spojrzenie na świat
- możliwość zamieszczenia indywidualnej dedykacji
Uwaga! W promieniu 20 km od Oświęcimia przyjeżdżam i przekazuję fotografię osobiście :-)

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.