Z przyjemnością zapraszam na szkolenie fotograficzne „Potrafię robić dobre zdjęcia”. W jego ramach proponuję aktywną formę spotkań. Praktyczne ćwiczenia to podstawa.

studio

Nauka i zabawa
To propozycja dla początkujących i zaawansowanych, ambitnych miłośników fotografii. Takich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i tworzyć w pełni świadomie niepowtarzalne kadry.
Kadry, którymi zachwycisz bliskich. Także nieznajomych na Facebooku i Instagramie.

Szkolenie składa się z trzech dwugodzinnych spotkań, dwóch trzygodzinnych lub jednego sześciogodzinnego. Do wyboru. Zajęcia odbywają się w pomieszczeniu studyjnym i plenerze.
Także wybór proporcji czasowych należy do Ciebie i zależy od Twoich preferencji. Każdorazowo przygotowuję indywidualny program zajęć dostosowany do stopnia zaawansowania uczestnika.

Uwaga – będziesz jedyną uczestniczką/jedynym uczestnikiem, czyli cały czas zajęć będzie poświęcony tylko Tobie. Oczywiście, jeśli chcesz poznawać tajniki fotografii z koleżanką lub kolegą, jest to także możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.

Tego się nauczysz w trakcie naszych spotkań:
- poznasz możliwości swojego aparatu fotograficznego,
- dowiesz się w jaki sposób wybierać temat fotografii,
- nauczysz się ustawiać ISO, przysłonę i czas naświetlania,
- dowiesz się, co to jest głębia ostrości i jak ją kreatywnie wykorzystać,
- dowiesz się, czym się różni trójpodział od złotego podziału i dlaczego znajomość tych pojęć jest ważna w procesie kompozycji kadru,
- dowiesz się w jaki sposób wykorzystać światło naturalne i sztuczne,
- nauczysz się radzić sobie w trudnych warunkach oświetleniowych,
- dowiesz się, co znaczą tajemnicze ;) oznaczenia na pokrętle wyboru trybu działania aparatu – PASM.

Mało? Dobrze. Przekonasz się także, czy prawdziwe jest powiedzenie, że najlepszy aparat fotograficzny to ten, który masz przy sobie :)

Uwaga
Podstawą każdych zajęć są praktyczne ćwiczenia fotograficzne. Duuużo praktycznych ćwiczeń.
Na szkolenie zapraszam do Brzezinki koło Oświęcimia.

Gotowa/gotowy na nowe wyzwanie? 
Przecież fotografowanie ma być przyjemnością :)

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.