1 | 2 | 3 | 4

Szukaj

Facebook

Instagram

obrazek 2019a

Na zdjęciu z Leninem

Tajska piękność z diamentami

Dziś w ramach odreagowywania stresów, dla odmiany ;) zabłądziłem na jedną z moich ulubionych stron, www.airliners.net Znalazłem tam mnóstwo zdjęć tajskiej piękności, tj. Boeinga 744 Thai Airways International HS-TGW.

 

 

Więcej…

Kamieniołom w Libiążu

Przejeżdżałem obok niego wiele tysięcy razy. W jedną i w drugą stronę. Za każdym razem myślałem: trzeba się tam wybrać na zdjęcia.

kamieniolom libiaz 08a

Więcej…

Na wąskich torach

Parowozownia w Bytomiu Karbiu to miejsce magiczne. Za sprawą pasjonatów ze Stowarzyszenia Górnośląskich Kolei Wąskotorowych możemy przenieść się w czasie do XIX i początków XX wieku.


 

Więcej…

Onirycznie w kamieniołomie w Chełmku

Kto nie wystraszył się zapowiedzi deszczowego wieczoru i w piątek wybrał się na chełmecką Skałę - nie żałował. Sebastian Pypłacz i VJ „Malaga” przygotowali bowiem wyśmienitą muzyczno-wizualną ucztę.


 

Więcej…

NATO Days w Ostravie 2017

Na tę imprezę wybierałem się od kilku lat. Zawsze jednak na przeszkodzie stawał jakiś wyjazd w tym samym czasie. Wreszcie się udało.

Więcej…

Fotografia w ogrodzie

Wiosną na rabatach pojawiają się pierwsze kwiaty. Kolejne rośliny będą pięknie rozkwitać latem i jesienią. Jak uwiecznić je na zdjęciach makro, by mieć pamiątkę oraz pochwalić się znajomym efektami naszej pracy? Nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać.


 

Więcej…

 

 baner na sciane 02

Stało się. Po wielu tygodniach spędzonych na edycji kadrów mogę wreszcie z radością i dumą zaprosić do internetowej galerii i sklepu z moimi fotografiami.

sklep 01

Wcześniej oferowałem zainteresowanym osobom różne możliwości kupna odbitek z oprawą lub bez niej. Nie były one jednak tak rozbudowane jak obecnie. Co istotne, prace są dostępne z wysyłką do Polski i krajów europejskich :-)

Wiele rodzajów ram i passe-partout, możliwość bezpośredniego nadruku lub nadruku na płótnie, wreszcie kilkanaście (!) rodzajów papieru fotograficznych do wyboru – to tylko niektóre opcje dostępne w panelu klienta. W trakcie wprowadzanych wyborów można w czasie rzeczywistym obserwować, jak zmienia się wygląd naszego zamówienia np. grubość ramy. Można również zmieniać kolor ściany, na której docelowo znajdzie się fotografia.

Posiadacze nowszych smartfonów z pewnością chętnie skorzystają z aplikacji pozwalającej korzystać z rzeczywistości rozszerzonej PicSell AR, by wkomponować wirtualne obrazy w realną przestrzeń.

sklep 02

Aktualnie w sklepie znajdują się 52 zdjęcia reprezentatywne dla moich dotychczasowych działań twórczych, w tym część nagrodzonych lub wyróżnionych w konkursach międzynarodowych i krajowych. Są zatem krajobrazy, różnego rodzaju makrofotografie, wschody Słońca i Księżyc w trakcie słynnego, całkowitego zaćmienia we wrześniu 2015 roku. Z czasem liczba dostępnych obrazów będzie się zwiększać.

🟢 Serdecznie zapraszam do odwiedzenia galerii ze zdjęciami pod adresem: www.piotrektarczynski.pl

Zapraszam do oglądania, testowania, sprawdzania różnych opcji i życzę zawsze trafnych wyborów w Nowym Roku 2024 i kolejnych latach :-)
Całość napędza Picsell.eu

Oczywiście, szczególnie dla wszystkich mieszkających niedaleko Oświęcimia cały czas jest dostępna oferta fotografii na zamówienie z oprawą, sygnaturą autorską i niepowtarzalną suchą pieczęcią.
🟢 ZDJĘCIE NA ŚCIANĘ