1 | 2 | 3 | 4

Szukaj

Facebook

Instagram

obrazek 2019a

Na zdjęciu z Leninem

Na rowerze dookoła stawu Pośredniego

Jakże miło zaskoczyć samego siebie. Nawet podczas, wydawałoby się, krótkiej wyprawy rowerowej do Rajska. Ale krótkiej, nie znaczy przecież – mało interesującej.

wycieczka na rowerze rajsko 011 700

Więcej…

Siedem dni ukraińskich dziennikarzy w Polsce

Przez tydzień ósemka ukraińskich dziennikarzy pracowała w redakcji „Przełomu” w Trzebini. W sobotę podsumowaliśmy wspólne działania.


 

Więcej…

Muzeum Ratusz w Oświęcimiu

Z niecierpliwością, ale też trochę z obawami, czekałem na otwarcie. Po obejrzeniu ekspozycji obaw nie mam. Warto i trzeba ją zobaczyć. Zdecydowanie polecam.

Więcej…

Marian Kocemba i jego izba

Gdy przyjrzymy się bliżej kolekcjonerom i miłośnikom historii żyjącym na ziemi oświęcimskiej, to okaże się, że Marian Kocemba z Osieka nie jest tak znany, jak na to zasługuje ze względu na swoje zbiory i osobowość.

marian kocemba izba osiek 700 01

Więcej…

Zabytkowa Stacja Wodociągowa „Zawada” w Karchowicach – w środku cuda techniki

Szlak Zabytków Techniki w województwie śląskim obfituje w miejsca niezwykłe i magiczne. Po walcowni w Szopienicach przyszedł czas na Karchowice. Tam spotkało nas wiele miłych niespodzianek.


 

Więcej…

Przywitał nas A380 Singapore Airlines

W niedzielę wybraliśmy się z Pawłem na od dawna planowany rnav spotting do Bestwiny pod UL984. Okazuje się, że zainteresowanie stalowymi latawcami wykazują nie tylko panowie. Dołączyła bowiem do nas Magda, która na obserwacje i zdjęcia samolotów na wysokościach przyjechała specjalnie z... Katowic.

 

Więcej…


O oryginalnej i przyciągającej wzrok fotografii, która ozdobi wnętrze domu, czy mieszkania myśli wiele osób. Czy to duży wydatek? Nic bardziej mylnego.

 sprzedaz glowne

 

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z OPISAMI

 

Pomysł na wyjątkowy prezent
U mnie znajdziecie wiele różnych fotograficznych obrazów. Są wśród nich: makrofotografie roślin, wschody i zachody słońca, krajobrazy z różnych stron świata, industrie, zdjęcia lotnicze itp. Także kadry nagrodzone lub wyróżnione w międzynarodowych i krajowych konkursach fotograficznych.

To Wy wiecie najlepiej, jaka fotografia będzie pasować do Waszego salonu, Waszej sypialni czy kuchni. Wiecie także bardzo dobrze, jakie oryginalne zdjęcie spodobałoby się Waszym znajomym wręczone jako prezent.

Wiem. Najważniejsze pytanie: ile to kosztuje? Prawnicy odpowiadają: to zależy. Ja także odpowiadam: to zależy. Więcej informacji w tekście poniżej.
W dużym skrócie:
- 30x40 cm z antyramą - ok. 100 zł,
-20x30 cm z antyramą - ok. 50 zł.

Na stronie internetowej:
www.petersoon.pl
znajduje się ponad 1000 ujęć. Jest zatem z czego wybierać :-) Niemal każde z nich może znaleźć się w Waszym domu w dużym formacie – 20x30 cm, 30x40 cm, 40x50 cm albo jeszcze większym.

Postanowiłem nieco ułatwić Wam wybór, oferując autorskie podpowiedzi z historią w tle. Część jest dostępna od razu, część na zamówienie. Jeśli zdecydujecie się na inne kadry – napiszcie do mnie. Jak najszybciej dołączę do zestawu kolejne fotograficzne opowieści.

W cenie:
- odbitka wysokiej jakości
- rama ze szkłem lub tworzywem sztucznym
- ręczny opis wykonany na odwrocie przez autora
- sygnatura autora
- pasja i indywidualne spojrzenie na świat
- możliwość zamieszczenia indywidualnej dedykacji


Zainteresowanych z innych rejonów Polski niż powiat oświęcimski i okolice zapraszam tutaj:
https://wydrukujfotografie.pl/Piotr.Tarczynski

Możliwe są wydruki w większym rozmiarze oraz fotoobrazy na płótnie. W takich przypadkach proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*****
Zachęcam także do przeczytania kilku zdań zamieszczonych poniżej. To skondensowana odpowiedź na pytania dotyczące wydruków zdjęć na ścianę, na które wielokrotnie odpowiadałem w ciągu ostatnich lat.

Zdjęcie na papierze na ścianę jest drogie
W grudniu 2019 roku media zelektryzowała informacja o tym, gdzie trafiło najdroższe zdjęcie w Polsce (Dolny Śląsk). W tytułach była eksponowana cena – prawie 6 mln zł. Nic dziwnego, że kiedy ktoś dziś gdzieś widzi fotografię, która go urzekła i pomyślał, że ładnie by wyglądała w jego wnętrzach, od razu przypominają mu się tego typu historie. Dlatego też przekonany o wysokiej cenie w większości przypadków nawet nie zapyta autora – co i za jaką kwotę oferuje.

To mit, że oryginalna fotografia jest droga i pozostaje poza naszym zasięgiem finansowym.

Zdjęcie na papierze na ścianę nic nie kosztuje
W dobie fotografii cyfrowej, gdy wiele osób wraca np. z wakacji z 2 tysiącami ujęć, pokutuje również przekonanie, że przecież to żaden koszt, jeśli ktoś chce zrobić sobie odbitkę na papierze w większym formacie.
Bądźmy szczerzy – po pierwsze, mało kto się decyduje na takie rozwiązanie. Bo po co, skoro można pokazać fotograficzny dorobek na ekranie komputera albo telewizora? To nie kosztuje. O jakości i wielkości obrazu mało kto myśli.

Przekonanie o niezawodności dysków twardych, płyt, pendrive'a i innych nośników danych również jest powszechne. Do czasu ich awarii.

Ile trzeba zapłacić
Jakie są koszty wytworzenia gotowego do sprzedaży produktu w postaci wysokiej jakości i oprawionej odbitki w większym formacie np. 30x40 cm?

Różne. Zmieniają się w zależności od poziomu inwestycji autora w odnawianie bazy sprzętowej, kosztów wykonania odbitki, zakupu dobrej ramy, kosztów dodatkowych (transport, media itp.), podatków.

Zobaczcie np. na stronę serwisu Wydrukuj Fotografie:
https://wydrukujfotografie.pl/Piotr.Tarczynski

Z prawej strony macie różne opcje wyboru na roletach. Popróbujcie je pozmieniać i przekonajcie się sami, jakie są różnice oraz z czego wynikają.

W razie pytań chętnie odpowiem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Znajdziecie mnie także na Facebooku:
https://www.facebook.com/piotrek.tarczynski.5 
https://www.facebook.com/petersoonpl