1 | 2 | 3 | 4

 

 baner na sciane 02


O oryginalnej i przyciągającej wzrok fotografii, która ozdobi wnętrze domu, czy mieszkania myśli wiele osób. Czy to bardzo duży wydatek? Nic bardziej mylnego.

 sprzedaz glowne

 

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z OPISAMI

 

Pomysł na wyjątkowy prezent
U mnie znajdziecie wiele różnych fotograficznych obrazów: makrofotografii roślin, wschodów i zachodów słońca, krajobrazów z różnych stron świata, industrie, lotniczych itp. Także nagrodzonych lub wyróżnionych w międzynarodowych konkursach fotograficznych.

To Wy wiecie najlepiej, jaka fotografia będzie pasować do Waszego salonu, Waszej sypialni czy kuchni. Wiecie także bardzo dobrze, jakie oryginalne zdjęcie spodobałoby się Waszym znajomym wręczone jako prezent.

Wiem. Najważniejsze pytanie: ile to kosztuje? Prawnicy odpowiadają: to zależy. Ja także odpowiadam: to zależy. Więcej informacji w tekście poniżej.
W dużym skrócie:
- 30x40 cm z antyramą - ok. 100 zł,
-20x30 cm z antyramą - ok. 50 zł.

Na stronie internetowej:
www.petersoon.pl
znajduje się ponad 1000 ujęć. Jest zatem z czego wybierać :-) Niemal każde z nich może znaleźć się w Waszym domu w dużym formacie – 20x30 cm, 30x40 cm, 40x50 cm albo jeszcze większym.

Postanowiłem nieco ułatwić Wam wybór, oferując autorskie podpowiedzi z historią w tle. Część jest dostępna od razu, część na zamówienie. Jeśli zdecydujecie się na inne kadry – napiszcie do mnie. Jak najszybciej dołączę do zestawu kolejne fotograficzne opowieści.

W cenie:
- odbitka wysokiej jakości
- rama ze szkłem lub tworzywem sztucznym
- ręczny opis wykonany na odwrocie przez autora
- sygnatura autora
- pasja i indywidualne spojrzenie na świat
- możliwość zamieszczenia indywidualnej dedykacji


Zainteresowanych z innych rejonów Polski niż powiat oświęcimski i okolice zapraszam tutaj:
https://wydrukujfotografie.pl/Piotr.Tarczynski

Możliwe są wydruki w większym rozmiarze oraz fotoobrazy na płótnie. W takich przypadkach proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*****
Zachęcam także do przeczytania kilku zdań zamieszczonych poniżej. To skondensowana odpowiedź na pytania dotyczące wydruków zdjęć na ścianę, na które wielokrotnie odpowiadałem w ciągu ostatnich lat.

Zdjęcie na papierze na ścianę jest drogie
W grudniu 2019 roku media zelektryzowała informacja o tym, gdzie trafiło najdroższe zdjęcie w Polsce (Dolny Śląsk). W tytułach była eksponowana cena – prawie 6 mln zł. Nic dziwnego, że kiedy ktoś dziś gdzieś widzi fotografię, która go urzekła i pomyślał, że ładnie by wyglądała w jego wnętrzach, od razu przypominają mu się tego typu historie. Dlatego też przekonany o wysokiej cenie w większości przypadków nawet nie zapyta autora – co i za jaką kwotę oferuje.

To mit, że oryginalna fotografia jest droga i pozostaje poza naszym zasięgiem finansowym.

Zdjęcie na papierze na ścianę nic nie kosztuje
W dobie fotografii cyfrowej, gdy wiele osób wraca np. z wakacji z 2 tysiącami ujęć, pokutuje również przekonanie, że przecież to żaden koszt, jeśli ktoś chce zrobić sobie odbitkę na papierze w większym formacie.
Bądźmy szczerzy – po pierwsze, mało kto się decyduje na takie rozwiązanie. Bo po co, skoro można pokazać fotograficzny dorobek na ekranie komputera albo telewizora? To nie kosztuje. O jakości i wielkości obrazu mało kto myśli.

Przekonanie o niezawodności dysków twardych, płyt, pendrive'a i innych nośników danych również jest powszechne. Do czasu ich awarii.

Ile trzeba zapłacić
Jakie są koszty wytworzenia gotowego do sprzedaży produktu w postaci wysokiej jakości i oprawionej odbitki w większym formacie np. 30x40 cm?

Różne. Zmieniają się w zależności od poziomu inwestycji autora w odnawianie bazy sprzętowej, kosztów wykonania odbitki, zakupu dobrej ramy, kosztów dodatkowych (transport, media itp.), podatków.

Zobaczcie np. na stronę serwisu Wydrukuj Fotografie:
https://wydrukujfotografie.pl/Piotr.Tarczynski

Z prawej strony macie różne opcje wyboru na roletach. Popróbujcie je pozmieniać i przekonajcie się sami, jakie są różnice oraz z czego wynikają.

W razie pytań chętnie odpowiem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Znajdziecie mnie także na Facebooku:
https://www.facebook.com/piotrek.tarczynski.5 
https://www.facebook.com/petersoonpl