1 | 2 | 3 | 4

Szukaj

Facebook

Instagram

obrazek 2019a

Na zdjęciu z Leninem

Wiosna w obiektywie (2)

Niedawno pisałem o pięknej wiośnie, która do nas przyszła. Do wiosennego albumu dodałem nowe zdjęcia z ogrodu i zapraszam do ich obejrzenia.

Więcej…

Jak odróżnić wiarygodną informację od fake newsa? Czy jest to możliwe?

To pytania, które szczególnie dziś są aktualne. I będą coraz bardziej. Miałem wielką przyjemność rozmawiać o tym - podczas prowadzonego przeze mnie warsztatu w ramach tegorocznego Oświęcimskiego Forum Praw Człowieka - ze studentami z uczelni śląskich i małopolskich. Było energetycznie. W tle – magiel.

Fot. Alicja Bartuś

Więcej…

Kirgistan - czwarta wyprawa

Warszawa-Moskwa-Biszkek-Karakoł-Naryn-Biszkek-Osz-Dżalalabad-Osz-Talas-Biszkek-Moskwa-Warszawa. Tak w dużym skrócie wygląda plan czwartej wyprawy do Kirgistanu. Start pojutrze, w środę, powrót 5 kwietnia.

 

 

Więcej…

Stary Cmentarz Żydowski we Wrocławiu

Tytułowa nekropolia zaskakuje i zachwyca na różnych poziomach. 12 tysięcy grobów na pięciu hektarach terenu. Można tu chodzić długo. Albo wcale.

stary cmentarz zydowski wroclaw 026 700

Więcej…

Fotograficzne szkice z Marią

Ogłoszone rok temu święto Sześciu Króli świętowaliśmy z Wróblami podczas kolejnej* sesji zdjęciowej. Marysia, choć otrzaskana ze sceną, długo dojrzewała do decyzji o solowym występie przed obiektywem.

Więcej…

Zaosie koło Nowogródka

Tytułowa fraza jest znana każdemu, kto choć trochę uważał na lekcjach języka polskiego w szkole podstawowej. Zaosie wskazywane jako miejsce urodzin Adama Mickiewicza dziś znajduje się w granicach Białorusi. Zajrzałem tam i do dziś czuję klimat tego niesamowitego miejsca.

Więcej…

Zbliża się Mikołaj, za pasem również święta z choinką. Oprawiona fotografia w dużym formacie może być TYM, o czym Twoi bliscy i znajomi marzą od dawna.
001

Aby radość z podarunku była wielka i szczera, darczyńca powinien dość dobrze znać, lub choć trochę poznać wcześniej osobę obdarowaną. W przypadku zdjęć na ścianę ta znajomość jest szczególnie ważna.

Miłośniczka kwiatów z pewnością ucieszy się z niecodziennej fotografii makro polnej rośliny, wielbicielka patrzenia w gwiazdy chętnie na swojej ścianie powiesi odbitkę z Księżycem w trakcie niepowtarzalnego zaćmienia satelity Ziemi. Z kolei dobrze wykonany kadr z krajobrazem sprawdzi się w niemal każdej przestrzeni. Wiem, że szczególnie urokliwe krajobrazy lokalne cieszą się największą popularnością. Po prostu – lubimy to, co znamy.

Jeśli naprawdę chcemy osiągnąć efekt WOW, warto wcześniej zrobić rekonesans w domu/mieszkaniu osoby, którą chcemy obdarować. W tym przypadku każda okazja do wizyty jest dobra. Spójność kolorystyczna fotografii z przestrzenią osobistą i prywatną osoby obdarowanej będzie dodatkowym atutem.

Na mojej stronie internetowej w kategorii ZDJĘCIE NA ŚCIANĘ znajdziesz obecnie 25, starannie wyselekcjonowanych i opisanych, propozycji wydruków zdjęć z historią w formacie 20x30 cm z oprawą i 30x40 cm z oprawą i passe-partout (ostateczny format 40x50 cm).

Z kolei w kategorii GALERIE są setki ujęć (bez szczegółowego opisu) makro, wschodów Słońca, pełni i zaćmień Księżyca, przestrzeni industrialnych, także kadrów związanych z lotnictwem i podróżami po świecie. Zapewniam, że np. chrząszcz z rodziny ryjkowców widziany z bliska aż się prosi, by się z nim zaprzyjaźnić i oglądać go codziennie ;) 

makro38

 Również obraz Boeinga B747 linii Air China tuż przed startem z lotniska w Manchesterze robi wrażenie i zachęca do realizacji marzeń o dalekich podróżach.

manchester0113

 Spośród wszystkich tych fotografii również możesz wybrać na prezent oprawione zdjęcie na ścianę. Po prostu – napisz do mnie. Zapraszam do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fotografie w ramach i antyramach są w większości przypadków dostępne w ciągu kilku dni od zamówienia. Po wcześniejszym uzgodnieniu mogę je również przywieźć pod adres w Oświęcimiu lub niedalekiej okolicy. W ten sposób najłatwiej uniknąć uszkodzenia podczas transportu. Wszystkie wydruki są znakowane oryginalną, autorską suchą pieczęcią.

Dobry papier i ekskluzywność
Mam również ofertę dla tych, którzy chcieliby wybrać jeszcze bardziej elegancki prezent z propozycji fotograficznych w różnych formatach i na różnych podłożach.
Na podstronie w serwisie Wydrukujfotografie mam obecnie 31 propozycji zdjęć.

002

Oprócz większych formatów – do 90x60 cm, różnych rodzajów ramy i passe-partout można tu również wybrać:
- tylko wydruk,
- wydruk w ramie,
- wydruk na płótnie,
- wydruk usztywniony,
- fototapetę.
Nie bez znaczenia jest możliwość wyboru opcji certyfikatu jakości wydruku i wyboru rodzaju papieru. Wśród siedmiu opcji znajduje się również papier Hahnemühle Photo Rag® Baryta o jakości muzealnej dla najwyższej odporności na starzenie.
Istnieje możliwość wysyłki w dowolne miejsce w Polsce oraz poza granice kraju.

Zachęcam do oglądania, wybierania i zamawiania. Piękne zdjęcie na ścianie zawsze będzie przywoływać pozytywne skojarzenia związane z ofiarodawcą.

Zapraszam do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.