1 | 2 | 3 | 4

Szukaj

Facebook

Instagram

obrazek 2019a

Na zdjęciu z Leninem

Kolory lata – makro

Nie znalazłem nikogo, kto wstałby w niedzielę o 6 rano, by wybrać się na poranny spacer fotograficzny. Nie dziwię się ;) Poszedłem sam.

Więcej…

Dwa razy dookoła świata

Wrześniowy wyjazd na Krym był jednocześnie ostatnią lotniczą eskapadą w roku 2012. Po dokładnym zsumowaniu dotychczasowych lotów okazało się, że mam ich na koncie o dwa więcej, niż sądziłem.

 

 

Więcej…

Pełnia Truskawkowego Księżyca

Czasem warto poczekać. Nawet wtedy, gdy sytuacja wydaje się beznadziejna. Tak było z prognozami pogody na noc z 28 na 29 czerwca 2018 r.


Więcej…

Nikon D800 - długo czekałem na cyfrową, pełną klatkę

Stało się. Ukochany Nikon D200 po latach służby uroczyście powędrował na półkę z zabytkowymi aparatami fotograficznymi. Jego miejsce zajął pełnoklatkowy D800.

petersoon 007 700

Więcej…

City break w Bydgoszczy

Pierwsza w planach była Nysa, potem jesienny Hel. Ostatecznie wylądowałem w mieście, przez które malowniczo wije się Brda.

bydgoszcz 018a

Więcej…

Białoruś. Zapraszam na spotkanie

Moja przygoda z tym krajem zaczęła się w 2002 roku. Trwa do dziś.

Ruiny zamku w Nowogródku

Więcej…

 

 baner na sciane 02

Zbliża się Mikołaj, za pasem również święta z choinką. Oprawiona fotografia w dużym formacie może być TYM, o czym Twoi bliscy i znajomi marzą od dawna.
001

Aby radość z podarunku była wielka i szczera, darczyńca powinien dość dobrze znać, lub choć trochę poznać wcześniej osobę obdarowaną. W przypadku zdjęć na ścianę ta znajomość jest szczególnie ważna.

Miłośniczka kwiatów z pewnością ucieszy się z niecodziennej fotografii makro polnej rośliny, wielbicielka patrzenia w gwiazdy chętnie na swojej ścianie powiesi odbitkę z Księżycem w trakcie niepowtarzalnego zaćmienia satelity Ziemi. Z kolei dobrze wykonany kadr z krajobrazem sprawdzi się w niemal każdej przestrzeni. Wiem, że szczególnie urokliwe krajobrazy lokalne cieszą się największą popularnością. Po prostu – lubimy to, co znamy.

Jeśli naprawdę chcemy osiągnąć efekt WOW, warto wcześniej zrobić rekonesans w domu/mieszkaniu osoby, którą chcemy obdarować. W tym przypadku każda okazja do wizyty jest dobra. Spójność kolorystyczna fotografii z przestrzenią osobistą i prywatną osoby obdarowanej będzie dodatkowym atutem.

Na mojej stronie internetowej w kategorii ZDJĘCIE NA ŚCIANĘ znajdziesz obecnie 25, starannie wyselekcjonowanych i opisanych, propozycji wydruków zdjęć z historią w formacie 20x30 cm z oprawą i 30x40 cm z oprawą i passe-partout (ostateczny format 40x50 cm).

Z kolei w kategorii GALERIE są setki ujęć (bez szczegółowego opisu) makro, wschodów Słońca, pełni i zaćmień Księżyca, przestrzeni industrialnych, także kadrów związanych z lotnictwem i podróżami po świecie. Zapewniam, że np. chrząszcz z rodziny ryjkowców widziany z bliska aż się prosi, by się z nim zaprzyjaźnić i oglądać go codziennie ;) 

makro38

 Również obraz Boeinga B747 linii Air China tuż przed startem z lotniska w Manchesterze robi wrażenie i zachęca do realizacji marzeń o dalekich podróżach.

manchester0113

 Spośród wszystkich tych fotografii również możesz wybrać na prezent oprawione zdjęcie na ścianę. Po prostu – napisz do mnie. Zapraszam do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fotografie w ramach i antyramach są w większości przypadków dostępne w ciągu kilku dni od zamówienia. Po wcześniejszym uzgodnieniu mogę je również przywieźć pod adres w Oświęcimiu lub niedalekiej okolicy. W ten sposób najłatwiej uniknąć uszkodzenia podczas transportu. Wszystkie wydruki są znakowane oryginalną, autorską suchą pieczęcią.

Dobry papier i ekskluzywność
Mam również ofertę dla tych, którzy chcieliby wybrać jeszcze bardziej elegancki prezent z propozycji fotograficznych w różnych formatach i na różnych podłożach.
Na podstronie w serwisie Wydrukujfotografie mam obecnie 31 propozycji zdjęć.

002

Oprócz większych formatów – do 90x60 cm, różnych rodzajów ramy i passe-partout można tu również wybrać:
- tylko wydruk,
- wydruk w ramie,
- wydruk na płótnie,
- wydruk usztywniony,
- fototapetę.
Nie bez znaczenia jest możliwość wyboru opcji certyfikatu jakości wydruku i wyboru rodzaju papieru. Wśród siedmiu opcji znajduje się również papier Hahnemühle Photo Rag® Baryta o jakości muzealnej dla najwyższej odporności na starzenie.
Istnieje możliwość wysyłki w dowolne miejsce w Polsce oraz poza granice kraju.

Zachęcam do oglądania, wybierania i zamawiania. Piękne zdjęcie na ścianie zawsze będzie przywoływać pozytywne skojarzenia związane z ofiarodawcą.

Zapraszam do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.